Güncel Yazılar

Web Güvercin Giriş 2023

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin Giriş Yemeksepeti Restoran, Lokanta ve Kafelerinin kullandığı ve bu uygulama üzerinden sipariş gönderimi yapılan, restoranlara kolaylık ve pratiklik sağlayan dijital bir platformdur.

Yemeksepetine kayıtlı restoran, lokanta ve kafeler Web Güvercine Giriş sağlayarak rahatlıkla sipariş kontrolü ve takibi yapabilmektedir.

Web Güvercin Üye Girişi

Web Güvercin Üye Girişi yaparak işletmeniz ile Yemeksepeti dijital platformunun sunduğu tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Sipariş Takibi ve Sipariş Kontrolü olmak üzere birçok fonksiyonu kullanarak satışlarınızı tek elden yönetebilme kolaylığına sahip olabilirsiniz.

Web Güvercin Üye Girişi ile ayrıcalıklı bir restoran , lokanta veya kafe işletmesi olmak için linki tıklayınız.

Yukarıda paylaştığımız Web Güvercin Üye Girişi linki ile Web Güvercin Portakal adresine bağlanıp Yeni Restoran Kayıt butonundan restoran işletmenizi kaydediniz. Restoran işletmeniz daha önceden Yemeksepeti Dijital Platformuna kayıtlı ise bağlantısını paylaştığımız adreste Web Güvercin – Restoran Sipariş Takip bölümüne tıklayıp hemen restorandaki siparişlerinizi keyifle yönetmeye başlayabilirsiniz.

Web Güvercin İletişim

Web Güvercin İletişim bilgileri Yemeksepeti Dijital Ağına kayıtlı Restoran, Lokanta ve Kafe işletmesi sahipleri tarafından sıklıkla aranmaktadır.

Web Güvercin İletişim Bilgileri

Web Güvercin Telefon No: +90 212 359 18 00 (Web Güvercin İletişim Numarası)

Web Güvercin Şirket Unvanı : Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.

Web Güvercin Denetim Mercii : KPMG Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.

Web Güvercin Servis Sağlayıcı: TELLCOM

Web Güvercin KEP Adresi : yemeksepeti@hs01.kep.tr

Web Güvercin İletişim Bilgilerinden Web Güvercin Telefon Numarası ve KEP adresini kullanarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Web Güvercin Sipariş Takip

Web Güvercin Sipariş Takip özelliği için öncelikle https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/login adresine gidiniz. Web Güvercin Sipariş Takip için kayıt olduğunuz Kullanıcı Adı ya da E-posta girdikten sonra belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapınız . Web Güvercin Sipariş Takip için sisteme giriş yaptıktan sonra belirlenen yönergeleri takip edebilirsiniz. Web Güvercin sistemi oldukça kullanıcı dostu bir sistemdir.

Web Güvercin Restoran Girişi

Web Güvercin Restoran Girişi işletmesini büyütmek ve yemeksepeti dijital platformunun sunduğu kolaylık ve ayrıcalıklardan  faydalanmak isteyen Restoran, Lokanta ve Kafe işletme sahipleri tarafından araştırılan bir konudur.

Web Güvercin Restoran Girişi yapabilmek için Web Güvercin Portakal sisteminden Restoran, Lokanta veya Kafe işletmeniz ile kayıt olunuz. Web Güvercin Portakal sistemine kayıt olup onaylandıktan sonra yapmanız gereken bir diğer işlem Web Güvercin Restoran Sipariş Takip sistemine Kullanıcı Adı veya E-posta bilgileri ve şifrenizle giriş yaparak sisteme dahil olmanız ve sistemde yer alan yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir.

Web Güvercin Portakal

Web Güvercin Portakal sistemi Yemeksepeti dijital ağına kayıt olmanız için ilk aşamadır. Web Güvercin Portakal sistemine Restoran, Lokanta veya Kafe işletmenizi başarıyla kaydedip giriş yaptıktan sonra Web Güvercin Restoran Sipariş Takip sisteminin ayrıcalıklarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz!

Web Güvercin Yemeksepeti Sipariş Uygulaması

Yemeksepeti girişiminin bir Restoran Sipariş uygulaması olan Web Güvercin Yemeksepeti Sipariş Uygulaması yemek sektöründe hizmet veren birçok firmaya büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Yemek sektöründe hizmet veren Restoran ve Lokanta işletmeleri Web Güvercin Yemeksepeti Sipariş Uygulaması sayesinde siparişleri , teslimatları ve memmuniyeti çok kolay bir şekilde tek panel üzerinden yürütebilmektedir.

Web Güvercin Kayıt Ol

Restoran, Lokanta veya Kafe işletmesi sahibi iseniz Web Güvercine Hemen Kayıt Olabilirsiniz. Web Güvercin sayesinde işletmenizi büyütme şansını yakalayın ve rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun!

Web Güvercin kayıt formu için lütfen tıklayınız.  https://partner.yemeksepeti.com/s/?language=tr&countryIsoCode=TR

Web Güvercin Kayıt için :

 1. Restoran/ İşletme Adınızı Belirtiniz.

2.İşletme Türü Seçiniz.

Web Güvercin Kayıt Formunda Seçebileceğiniz İşletme Türleri Şunlardır:

 • Restoran
 • Kozmetik/Güzellik
 • Şarküteri
 • Su
 • Elektronik
 • Tekstil&Moda
 • Çiçek
 • Oyun
 • Manav
 • Sağlık&Organik
 • Ev & Yaşam
 • Anne &Bebek
 • Petshop
 • Kuruyemiş
 • Kitap &Kırtasiye
 • Market
 • Kasap
 • Balık
 1. Restoran İşletmenizin Adresini Belirtiniz.
 2. Şube Sayınızı Belirtiniz.
 3. Teslimatı Nasıl Sağladığınızı Belirtiniz.
 4. Adınız ve Soyadınızı Yazınız.
 5. E-posta Adresinizi Yazınız.
 6. Cep Telefonu Numaranızı Başında Sıfır Olmadan Belirtiniz.
 7. Veri Gizliliği Bildirimini Okuyunuz ve Kabul Ediniz.
 8. Kayıt Ol Butonuna Giriniz ve artık Yemeksepeti ile İş Ortağısınız!

Yemeksepeti ile İş Ortağı olmanız sayesinde Cironuzu arttırabilirsiniz , Yemeksepeti tarafından hazırlanan Haftalık Raporu alarak işletmenizi iyileştirilebilir ve Sipariş Kontrollerini ve Takibini Web Güvercin Yemeksepeti Sistemi sayesinde kolaylıkla ayarlayabilirsiniz!v

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir